Naše služby

Líčení pro každou příležitost a přesně pro Vás. Využijte našich služeb a vždy budete vypadat perfektně.
Naučíme vás úplně vše. 

Jednodenní kurzy

Správné líčení není žádná temná magie, ale pokud se nalíčíte správně, tak to jako kouzlo vypadá. Kurzy líčení Vám pomohou naučit se základy profesionálního i běžného denního či večerního líčení přesně podle Vašeho typu obličeje i pleti. Kurzy zahrnují výuku základů jako jsou techniky líčení, správné používání produktů a jak se starat o pleť, včetně správného odlíčení. 

Nečekejte žádné univerzální rady, ale konkrétní návod a pravidla, jak se správně nalíčit s ohledem na typ a tvar Vašeho obličeje. Naučíte se správný postup, jak používat make-up tak, abyste vyzdvihla své přednosti a působila dojmem, že Vás právě nalíčil vizážista. Zjistíte, že krásně a profesionálně se zvládnete nalíčit za 10 až 15 minut.

Kurz je složen jak z názorných ukázek, tak cvičení, při nichž si na sobě všechno vyzkoušíte. Kapacita je omezena, aby lektorka měla dostatek času věnovat se každé účastnici kurzu individuálně.

Cena celého kurzu: 3 500,- Kč / osoba

Individuální kurz

Po domluvě lze jednodenní kurz uskutečnit také individuálně. Jeho program je stejný jako klasický jednodenní kurz, avšak může mít kratší trvání, neboť lektorka se bude věnovat pouze Vám. 

Cena celého kurzu: 3 500,- Kč / osoba

Firemní kurz

Kurz líčení můžete nabídnout svým zaměstnancům jako zaměstnanecký benefit, speciální odměnu za výkon či darovat k Vánocům. Kurz je možné využít rovněž jako školení správné sebeprezentace recepčních a dalších zaměstnanců, kteří přicházejí do přímého kontaktu s Vašimi váženými klienty. Naučíme Váš personál, jak působit reprezentativně či jaké oblečení, líčení a účes se hodí k dennímu baru, na snídaních nebo večeřích. S takovým typem skupinového workshopu máme zkušenost například z hotelu 4Seasons.  Celý kurz je složen jak z praktických ukázek, tak i cvičení, takže si vaši zaměstnanci budou moci vše vyzkoušet a na cokoliv se lektorky zeptat.

Cena celého kurzu: po dohodě

Jak jednodenní kurz probíhá?

10:00 Uvítání, představení a informace o průběhu kurzu
10:15  Prezentace stylu denního líčení
11:00  Cvičení - lektorka nalíčí klientce půlku obličeje a ta se potom naučí druhou půlku dolíčit sama
12:30  PAUZA NA OBĚD
13:20  Prezentace - Postup výběru správného odstínu make-upu a jeho správné nanášení. Postup korekce obličeje - správná aplikace tvářenky, úprava obočí a správné nanesení řasenky. Dokončení celého denního make-upu. Dále pokračujeme ve změně denního líčení na večerní líčení.
15:00 Konec

Kurz je složen jak z názorných ukázek, tak cvičení, při nichž si na sobě všechno vyzkoušíte. Kapacita je omezena, aby lektorka měla dostatek času věnovat se každé účastnici kurzu individuálně.