Internetový obchod

French look Makeup Academy Vám nabízí také luxusní kvalitní šperky značky JSB Bijoux Jitky Bohouškové,
které skvěle doplní Vaše nově nabyté schopnosti se krásně nalíčit.
Sortiment, který zde vidíte, je tvořen výhradně pro French look Makeup Academy!

Kategorie

JSB Bijoux s.r.o. je jedna z předních českých společností, která se s tradicí od roku 1996 zabývá výrobou
módních doplňků z krystalů značky Swarovski® crystals a Preciosa. JSB bijoux navrhuje vlastní design šperků
a v Čechách šperky i vyrábí. Veškerá výroba je v souladu s mezinárodními výrobními a bezpečnostními
standardy, stejně tak jako se standardy řízení kvality.

Péče o šperky

Šperk je symbolickým prvkem, který odráží váš osobní styl. Abyste si užili dlouhodobou radost z něj, měli byste mu věnovat stejnou péči jako sami sobě. Zde je několik tipů, jak se o své šperky správně starat:

  1. Noste šperk vhodně: Vyberte vhodné příležitosti pro nošení šperku a předem si promyslete, zda nebudete vykonávat činnosti, které by mu mohly ublížit (úklid, sport, vaření, koupání nebo manuální práce.) Vyvarujte se také aplikaci tělových krémů, laků na vlasy a parfémů a nechte si mezi jejich použitím a nasazením šperku dostatečnou prodlevu, ideálně alespoň 10 minut.

  2. Správné uložení šperku: Vytvořte svému šperku vlastní bezpečné místo pro odpočinek. Ukládat ho můžete třeba do šperkovnice, sáčku nebo krabičky s jemnou vnitřní výstelkou. Tak se vyhnete prachu, vlhkosti a mechanickým poškozením, které jsou nejčastějšími příčinami poškození šperků.

  3. Neuchovávejte šperky společně: Kvůli jemné povrchové úpravě jednotlivých klenotů je nevhodné je ukládat společně. Mohou se poškrábat nebo se může vyskytnout oxidace při kontaktu s jinými kovy (např. s mincemi v peněžence). 

  4. Správné čištění šperku: Nikdy nepoužívejte zubní pastu, mýdlo, chemické čistící prostředky ani gumové nebo latexové rukavice k čištění šperků. Tyto látky mohou poškodit povrch šperku a zničit jeho lesk. Stříbrné šperky lze jednoduše očistit v teplé jarové vodě velmi měkkým bavlněným hadříkem. Lehkými pohyby odstraňte nečistoty a šperk vysušte suchým opět velmi měkkým bavlněným hadříkem. 

  5. Neupravujte šperk sami: Pokud potřebujete upravit velikost šperku nebo provést jiné změny, obraťte se na odborníka.